O nas

                      ,,Nasza Cukiernia- Anczyk” powstała w 1979 roku. Założycielem był Józef Anczyk, znany i ceniony mistrz cukiernictwa. Wiedza i doświadczenie ,oraz stare sprawdzone receptury jakie wykorzystywał zaowocowały licznym gronem stałych klientów.

                      Obecnie działalność jest prowadzona przez następne pokolenie, córkę Katarzynę Anczyk i jej męża nieprzerwanie od ponad trzydziestu lat. Wieloletnie doświadczenie zawodowe potwierdzają dyplomy czeladnicze i  mistrzowskie.

                      Nasze wyroby są produkowane nie tylko ze sprawdzonych receptur, bazujemy na tradycyjnych przepisach również od naszych klientów, dzięki czemu nasze wypieki smakują jak domowe. Nasza produkcja nie jest nastawiona na ilość , lecz na jakość. Wszystko produkowane jest ręcznie i z naturalnych surowców niezmiennie od początku powstania cukierni.

                      Na przestrzeni wielu lat doświadczeń nasza oferta towarowa stała się bardzo zróżnicowana i dopasowana do  indywidualnych potrzeb  klientów. Jest oparta o sprawdzone receptury, ale także nie odbiega od obecnych standardów europejskich. Dzięki temu wśród naszych klientów znalazły się również osoby znane, które doceniły naszą pracę i pasję.

                      Realizujemy  marzenia i wizje  naszych klientów tak ,aby każdy tort był niepowtarzalny  ,a ciasto miało niezapomniany smak. Posiadamy bardzo szeroki asortyment ciast, ciasteczek ,deserów i ciasteczek bankietowych. Zawsze chętnie służymy pomocą i radą przy trudnym wyborze jaki często stanowią torty weselne czy bankiety.

                      W ,,Naszej Cukierni” staramy się urozmaicać  ofertę kilka razy w każdym sezonie poszerzając ją o nowe wyroby, podążające za trendami tak ,aby odwiedzający,, Naszą Cukiernię” mogli cieszyć swoje podniebienia ciągle nowymi smakami.